Гарна весна

Beautiful_spring.jpg

Акція «Гарна весна»! Отримай консультацію гінеколога або косметолога за 1 грн.

З 16 по 23 квітня 2019 року (включно) у медичному центрі «Сучасна медицина» діє акція «Гарна весна».
Що потрібно зробити?

1. Підписатися на сторінку Медичного центру в мережі Facebook за посиланням: https://www.facebook.com/modmed.kiev.ua/

2. Вподобати пост «Гарна весна».

3. Поділитися постом про акцію на своїй відкритій сторінці Facebook.

4. Запросити в друзі сторінки Медичного центру та відмітити (@користувач_фейсбук) в коментарі під цим постом своїх трьох подруг, яким цікава консультація гінеколога або косметолога.

5. Слідкувати за сторінкою Медичного центру «Сучасна медицина» в мережі Facebook за посиланням: https://www.facebook.com/modmed.kiev.ua/ , де 24 квітня 2019 р. о 18-00 год. буде оголошено трьох переможців.

6. Учасник повинен відповідати умовам акції «Гарна весна» та дотримуватись Офіційних правил проведення, які розміщені в Медичному центрі за адресою, за адресою: Київ, вул. Метрологічна, 44 та на сайті Медичного центру: modmed.keiv.ua

 

ОФІЦІЙНІ ПРАВИЛА АКЦІЇ «Гарна весна»

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ ТА ВИЗНАЧЕННЯ

1.1. Організатор акції «Гарна весна» (надалі – Акція): ТОВ «Сучасна медицина». Адреса місцезнаходження: м. Київ, вул. Метрологічна, 44 (надалі – Медичний центр).

1.2. Офіційні правила акції «Гарна весна» (далі — Офіційні правила акції) — правила акції, що визначають умови, строк та порядок проведення акції, метою якої є підтримка жіночого здоров’я та популяризація Медичного центру.

1.3. Сертифікат – іменний документ в електронному вигляді, що надає право за 1 грн. отримати послугу в структурних підрозділах Медичного центру – консультацію гінеколога або косметолога, згідно Умов даних Офіційних правил акції.

2. ТЕРМІН ДІЇ ТА ТЕРИТОРІЯ ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ

2.1. Період дії Акції: 16.04.2019 р. до 23.04.2019 р. (включно) (надалі – Період акції).

2.2. Скористатися Сертифікатом можливо з 25.04.2019 р. до 24.05.2019 р.

2.3. Акція проводиться за місцем знаходженням Медичного центру «Сучасна медицина» за адресою: Київ, вул. Метрологічна, 44.

2.4. Переможці Акції визначаються Організатором акції та оголошується 24 квітня 2019 р. о 18-00 год. на сторінці Медичного центру в мережі Facebook за посиланням: https://www.facebook.com/modmed.kiev.ua/ ;

3. УМОВИ УЧАСТІ В АКЦІЇ

3.1. Учасником акції можуть бути (надалі – Учасники акції) повнолітні громадяни України жіночої статі від 18 років, які протягом строку дії акції виконали наступні чотири обов’язкові умови:

  • підписалися на сторінку Медичного центру в мережі Facebookза посиланням: https://www.facebook.com/modmed.kiev.ua/ ;
  • вподобали пост «Гарна весна»;
  • поділилися постом про акцію «Гарна весна» на своїй сторінці Facebook. Сторінка має бути відкритою для перегляду;
  • запросили в друзі сторінки Медичного центру та відмітили (@користувач_фейсбук) в коментарі під цим постом своїх трьох подруг, яким цікава консультація гінеколога або косметолога.

3.2. Переможцями Акції можуть бути лише 3 (три) Учасника акції.

3.3. Переможець Акції отримує іменний Сертифікат в електронному вигляді, що дає право його пред’явнику за 1 (одну) гривню отримати послугу — консультацію гінеколога або косметолога в період вказаний в п.3.4. даних Умов.

3.4. Учасники акції можуть скористатись акційної пропозицією в період з 25.04.2019 р. до 24.05.2019 р. тільки за попереднім записом і тільки однією послугою на вибір.  Організатор залишає за собою право відмовити в запису Учаснику, якщо не буде вільного місця в роботі лікаря і запропонувати іншу дату та час в період пред’явлення Сертифікату.

3.5. Переможець Акції може скористатись Сертифікатом тільки один раз і тільки в період його дії.

3.6. Якщо під час акційного прийому лікар призначає додаткові обстеження, які не входять у перелік послуг, зазначених у п. 3.3. цих Офіційних правил акції, такі обстеження Учасник акції оплачує додатково.

4. ІНФОРМАЦІЙНА ПІДТРИМКА АКЦІЇ

4.1. Інформування про Офіційні правила акції здійснюється шляхом їх розміщення на ресепшені Медичного центру за адресою, вказаною в п. 2.3. цих Офіційних правил акції та на сайті Медичного центру: modmed.keiv.ua.
4.2. Інформація щодо умов Акції надається за номерами телефонів Медичного центру: 096 000 09 11099 40 04 222 (згідно тарифів Вашого оператору зв’язку) з понеділка по суботу з 08:00 до 20:00 год.

5. ІНШІ УМОВИ

5.1. Своєю участю в Акції,  кожен Учасник акції свідчить та підтверджує, що ознайомлений і повністю згоден з цими Офіційними правилами акції, буде їх дотримуватись та зобов’язується їх виконувати, а також що він ознайомлений з правилами обробки та зберігання його персональних даних.

5.2. Ці Офіційні правила акції — основний документ і підтвердження договірних взаємовідносин між Медичним центром та Учасником щодо участі в Акції. Учасник приймає умови цих Офіційних правил акції, фактично беручи участь в Акції. Учасник бере участь в Акції добровільно, безумовно та в повному обсязі, що за своїми правовими наслідками є укладенням письмового договору в розумінні частини 2 статті 642 Цивільного кодексу України.

5.3. Відповідно до положень Закону України «Про захист персональних даних», Учасник Акції дає згоду на надання Медичному центру своїх персональних даних (власником бази яких є Медичний центр), а саме: прізвища, ім’я, по батькові, реєстраційного номера облікової картки платника податків, місця реєстрації проживання, даних сімейного стану, свого зображення, серію та номер паспорта громадянина України, дату й найменування органу, що видав паспорт громадянина України. Опрацювання персональних даних Учасника Акції здійснюють відповідно до законодавства України. Учасник Акції надає Медичному центру право на опрацювання його персональних даних із метою забезпечення участі в Акції. Термін використання наданих персональних даних — безстроковий. Учасник Акції гарантує й несе відповідальність за те, що надані ним персональні дані, є добровільно наданими.

 

Акція завершена. Ніхто не прийняв участі.


Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


2019 © ModMed. Все права защищены. Лиц. МОЗ №157 от 03.03.2016