Последние

НОВОСТИ

Dyspepsia.jpg

Диспепсия является синдромом, который включает такие симптомы как дискомфорт и/или неопределенные боли в эпигастральной области («под ложечкой»), чувство переполнения после еды, ощущение вздутия или распирания в верхних отделах живота, тошноту.


Constipation.jpg

Вопросы дефекации и опорожнения кишечника часто вызывают определенное стеснение и стыд у пациента, многие не хотят об этом говорить. Однако нарушения дефекации наблюдаются или наблюдались практически у каждого человека, и нередко это может говорить о серьезных заболеваниях, поэтому такие вопросы обязательно необходимо обсуждать с врачом.


Risks_selftreatment.jpg

Нав’язлива реклама лікарських засобів для лікування ГРВІ створює ілюзію, що цю хворобу можна лікувати, не звертаючись до лікаря. Треба лише купити перелік популярних ліків – і вперед!Саме ГРВІ за кількістю випадків самолікування набагато випереджає всі інші хвороби.


cold_what_next.jpg

Якою є наша перша думка, коли ми відчуваємо ознаки застуди? Щось на кшталт: «Ніколи хворіти, треба терміново випити щось сильнодіюче!» Ми вважаємо, що ГРВІ – хвороба не така вже серйозна. І часто люди не усвідомлюють, що виявлені згодом проблеми з серцем, нервовою системою та інші хвороби є наслідком перенесеної «на ногах» застуди.


how-to-avoid-cold.jpg

Добрий день, шановний читач!

Те, що ми називаємо „застудою”, має або вірусну (ГРВІ), або бактеріальну (наприклад, більшість видів ангіни) природу. Охолодження та сухість дихальних шляхів просто сприяють закріпленню і розмноженню на них вірусів і бактерій. Сьогодні говоримо про ГРВІ.


cold-stay-home.jpg

Добрий день, шановний читач!

Кожна людина щороку принаймні двічі-тричі хворіє на гострі респіраторні вірусні інфекції (ГРВІ). За підрахунками ВООЗ лише на важкі форми сезонного грипу щороку хворіють 3-5 млн. людей у світі, з них 290-650 тис. помирають від грипу та його ускладнень.


Burn_leaves.jpg

З приходом осені поява куп тліючого листя на подвір’ях вже давно стала звичним явищем. Запах навіть викликає приємні спогади з дитинства – осінні парки, прогулянки… Проте чи знаєте ви, наскільки небезпечним є вдихання диму від спаленого листя?


Heartburn.jpg

Добрый день, уважаемый читатель!

Практически каждый человек в своей жизни испытывал такое неприятное чувство как изжога. Причем около 40-50% населения отмечают ее как минимум один раз в месяц, а до 20% – один раз в неделю.


Parathyroid_glands..jpg

Добрый день, уважаемый читатель!

Сегодня мы поговорим о гипопаратиреозе и гиперпаратиреозе.

Паращитовидные железы. Строение и их функция.

Паращитовидные железы представляют собой плотные, небольшие, овальной реже круглой формы с гладкой поверхностью образования.


Logo_Footer_1

Медицинский центр «Сучасна медицина» был создан в 2015 году и располагается на Оболони, в нескольких сотнях метров от станций метро Оболонь и Минская, что делает его посещение комфортным для пациентов.

Услуги

2018 © ModMed. Все права защищены. Лиц. МОЗ №157 от 03.03.2016