Последние

НОВОСТИ

What_is_elastography.jpg

Проблема точної діагностики новоутворень залишається одним з найуразливіших місць в успіху лікування багатьох небезпечних хвороб. Адже дуже часто при добро- та злоякісних новоутвореннях клінічна та рентгенографічна картини захворювань є „змазаними”, неоднозначними.


Steatometry_of_liver.jpg

Стеатоз печінки (жировий гепатоз) впевнено лідирує за поширеністю серед усіх патологій печінки. Часто його причиною стає надмірна калорійність раціону поряд з недостатньою рухливістю. Саме тому стеатоз швидко поширюється у розвинених, заможних країнах, де від нього страждає близько чверті населення, включаючи дітей.


Beautiful_spring.jpg

Акція «Гарна весна»! Отримай консультацію гінеколога або косметолога за 1 грн.

З 16 по 23 квітня 2019 року (включно) у медичному центрі «Сучасна медицина» діє акція «Гарна весна».
Що потрібно зробити?


Galetskaya_blog.jpg

Добрый день, уважаемый читатель!

Сегодня расскажу о самой настоящей защитнице человеческого организма – о коже.

Кожа – это самый большой по площади орган в человеческом организме. Она защищает тело человека и является барьером между внутренними органами и внешней средой.


fibroscan_2.jpg

Пацієнтам, що стикаються з необхідністю глибокого дослідження печінки, часто не вистачає інформації про сучасні ефективні методи таких досліджень. Мета цього матеріалу – відповісти на найважливіші запитання, що виникають у людини, яка збирається пройти обстеження печінки.


fibroscan.jpg

Метод фібросканування є незамінним для виявлення багатьох небезпечних хвороб печінки. Більшість з них довго залишаються непомітними не лише для пацієнтів, але дуже часто і для лікарів, які використовують застарілі методи дослідження.


blood_type.jpg

Мы живём в мире, полном удивительных вещей, опасностей и рисков. Нас окружают сотни предметов, механизмов и людей, которые могут причинить нам вред и нанести травму, сопровождающуюся кровотечением.


fibroscan_gold.jpg

Особлива небезпечність захворювань печінки в тому, що вони дуже часто розвиваються без жодних симптомів. Залишитися непоміченими можуть смертельно небезпечні вірусні гепатити, гепатози, стеатози тощо. Результатом може стати цироз або рак печінки, про які іноді дізнаються надто пізно.


Neuropathy.jpg

Добрий день, шановний читачу!

Сьогодні хочу поговорити про хронічні ускладнення цукрового діабету. Одним з найчастіших ускладнень цукрового діабету є нейропатія. Нейропатія при цукровому діабеті розвивається внаслідок метаболічних порушень та змін у судинах, які кровопостачають нерви.


2019 © ModMed. Все права защищены. Лиц. МОЗ №157 от 03.03.2016